top of page

SKUPINY

Hacienda ČERT je umístěna v malebné a velice klidné části obce Kořenov, která leží na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Mezi městy Tanvald a Harrachov, který je vzdálen jen cca 10 minut. Nabízíme výborné zázemí pro Vaše akce, ať už to bude škola v přírodě, lyžařský kurz, svatba či firemní teambuilding. 

V ubytovací části Haciendy ČERT jsou dvě uzavíratelná poschodí, velká společenská místnost pro 40 osob, restaurace s barem pro 50 osob a k dispozici je i venkovní terasa s grilem pro dalších 20 osob. Celková ubytovací kapacita činní 50 osob a k dispozici je 17 pokojů + 2 apartmány.

Budete-li potřebovat jakékoliv další informace, kdykoliv se na nás obraťte na uvedených kontaktech. Rádi Vám poskytneme veškeré informace jak o cenách, tak i o volných termínech. Samozřejmostí je individuální přístup k Vašim potřebám a požadavkům.

_PHA8749.jpg
june-mountain-family.jpg
2_PHA8778.jpg
Školy, školky

Hacienda ČERT je svojí polohou ideální pro ubytování dětí na školních rekreacích, školách v přírodě, ozdravných pobytech a pro pořádání lyžařských výcviků.

Ubytování je zajištěno ve 2, 3, 4 a pětilůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou. Stravování je formou plné penze – 5x denně, včetně zajištění pitného režimu.

Školám poskytujeme na každých 10 platících dětí ubytování pro jednu dospělou osobu zdarma. K dispozici je pro děti společenská místnost se stolním tenisem, velkou TV a dětským koutkem. Před Haciendou je k dispozici velký pozemek k venkovním aktivitám, pískoviště, houpačka a zahradní domeček s hračkami. 

Dle potřeby můžeme zajistit půjčovnu sjezdových i běžeckých lyží a snowboardů, včetně snowboardových a lyžařských helem, sáněk pro malé děti apod. Na přání můžeme zajistit instruktory lyžování. Lyžování je možné pro začínající či nenáročné lyžaře na nedalekém vleku - poma (docházkovou vzdáleností cca 150 m) nebo pak v okolních areálech (Harrachov 7 km, Příchovice 3 km, Rejdice 4 km, Paseky nad Jizerou 10 km). V Rejdicích se nachází největších snowboardový park v ČR.

Lokalita nabízí bohaté outdoorové vyžití. Ať se již jedná o výlety na kolech, tenis, bungee jumping, přírodní koupaliště, bobová dráha, Aquacentrum, ….  nebo pěší turistika po krásách Krkonoš – např. Rozhledna Štěpánka, Tesařovská kaple, Rozhledna Maják Járy Cimrmana, Pohádková cesta pro děti, Mumlavské vodopády a mnoho dalších.

Lokalita nabízí i bohaté indoorové vyžití jako je Muzeum Cimrmanovy doby, Muzeum Jizerských hor v osadě Jizerka, Minipivovar U Čápa, Muzeum skla Harrachov, exkurze do sklárny a minipivovaru Harrachov, divadla, kina a mnoho dalších.

Svatby, oslavy

Hledáte-li to pravé místo pro vaši oslavu nebo svatbu v malebném prostředí Krkonoš, jste u nás na správné adrese. Naše Hacienda ČERT se stala oblíbeným místem pro konání nejrůznějších společenských akcí. Pohostíme Vás v naší restauraci, připravíme nezapomenutelný gurmánský zážitek na venkovním grilu, připravíme barmanskou show ….  a vy si tak jen budete užívat nezapomenutelných chvil. 

 

Každá svatba je jedinečná a výjimečná. Hacienda ČERT je ideálním místem pro konání svatby. Prostředí, ve kterém se Hacienda ČERT nachází, dokáže vykouzlit nádhernou a romantickou atmosféru pro Váš velký den. Zajistíme Vám výzdobu areálu dle Vašich přání i v případě zájmu můžete mít svatební obřad přímo v našich prostorách. 

 

Váš jedinečný den si zaslouží individuální přístup – dle potřeb Vám uzavřeme celý areál, k soukromému využití tak budete mít veškeré naše prostory.

Firmy

Hacienda ČERT je díky své výborné dostupnosti ideálním místem pro konání vašich firemních akcí a večírků. U nás na horách, najdete nejen čerstvý vzduch :-), ale i božský klid pro Vaše veškeré plánované aktivity. Zajištění komplexních služeb i atraktivního doplňkového programu je samozřejmostí. 

 

Připojení WiFi k internetu je zdarma ve všech pokojích i společných prostorách. K dispozici je velké soukromé parkoviště a zasedací místnost s promítacím plátnem a velkou TV.

 

Teambuildingové aktivity, nebo firemní akce pracovního charakteru lze ideálně propojit s volnočasovými aktivitami. V zimě to je především lyžování. Na přání můžeme zajistit instruktory lyžování, či uspořádáme firemní závody ve sjezdovém lyžování či skok do „Extra Bagu“. V létě pak je k dispozici nepřeberné možnosti cyklistických tras, sjíždění rail-tracků na speciálních kolech, závody na koloběžkách a mnoho dalších aktivit (čtyřkolky, paintball, horolezecká stěna, jízda na kajacích, lukostřelba). V areálu hotelu je k dispozici stolní tenis. Na přání můžeme zajistit somelierský večer či vynikajícího GRILLmena, který Vám vykouzlí na venkovním grilu jedinečný gurmánský zážitek. 

 

Aktivity jsou vždy voleny tak, aby byly různého charakteru, aby si každý účastník našel něco svého a přispěl tak k úspěchu celého týmu. V případě zájmu, jsou tyto typy programů vhodné doplnit o zpětnou vazbu s lektorem specializujícím se na týmový rozvoj. V takovém případě s Vámi bude lektor komunikovat už od samotného začátku kvůli identifikaci Vašich potřeb.

bottom of page